doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Volumifique

Dodejte svým vlasům další vzpruhu s Kérastase Volumifique! Protože krásný svazek kudrlinek nebo hravé vlny ve vlasech jsou snem mnoha žen s jemnými vlasy. Nemůžete najít žádný přípravek, který by vašim vlasům dodal větší objem, a je pro vás každé ráno problém vyrazit včas ze dveří, protože se vám nedaří dostat vlasy do tvaru? Pak si vyberte řadu Kérastase Volumifique. Produkty nabízejí vašim vlasům objem a lehkost. Jste jejími fanoušky už léta, nebo ji zkoušíte poprvé? Dejte Salontopperu vědět své zkušenosti s řadou Volumifique!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Jak Volumifique funguje

Řada Kérastase Volumifique funguje následovně. Kořínky vašich vlasů jsou pozvednuty a struktura vašich vlasů je nově definována! To usnadňuje úpravu vlasů. Tato řada je speciálně navržena tak, aby dodala jemným a řídkým vlasům objem a objem, aniž by je zatížila. Výrobky řady Kérastase Volumique jsou obohaceny o účinné látky a jsou testovány na účinnost a bezpečnost. Ať už hledáte řešení pro zvětšení objemu svých vlasů, nebo jen hledáte posilující péči, Kérastase Volumique nabízí řadu produktů, které splní všechny vaše potřeby. Získejte opět pocit plných vlasů plných energie s produkty z řady Kérastase Volumique.

Posilněte své vlasy

Máte konkrétní přání pro své vlasy bez života? Řada Volumifique pro vás pravděpodobně něco najde! Máte například často problémy při hledání dobrého kondicionéru, protože vaše vlasy potřebují péči, ale silný kondicionér by vaše vlasy ještě více zatížil? Kérastase Volumifique Gelee Volume nabízí řešení pro vaše vlasy. Tento kondicionér totiž obsahuje komplex Fibrexpans, který vaše vlasy zpevní a dodá jim větší objem! Vaše vlasy jsou zjemněné, aniž by je zatěžovaly.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.