doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Sérum na vlasy Kérastase

Pro silnou péči o vlasy je vhodné sérum na vlasy Kérastase. Sérum je tekutina plná účinných složek, které mohou proniknout hluboko do vlasů a vlasové pokožky a působit do hloubky. S vlasovým sérem Kérastase můžete řešit různé problémy s vlasy a pokožkou hlavy, protože pro různé problémy a typy vlasů byly vyvinuty jedinečné receptury.


Sérum Kérastase

Pokud vaše vlasy potřebují zvláštní péči nebo máte přetrvávající problém s pokožkou hlavy, může sérum na vlasy vše změnit. Se sérem Kérastase řešíte různé problémy, od vypadávání vlasů po lupy nebo jednoduše suché vlasy Pro každý problém má Kérastase řadu s odpovídajícím sérem, které o vlasy pečuje.

Noční sérum Kérastase

Co může být lepšího než vstávat s krásnými vlasy. To si museli myslet i ve značce, protože noční sérum Kérastase umožňuje pracovním složkám dělat svou práci po celou noc. Složky tak pronikají hluboko do vlasů, takže působí extra dobře. Pro suché vlasy je tu noční sérum Nutritive 8H a pro odbarvené blond vlasy je tu sérum Cicanuit Blond Absolu.

Sérum proti vypadávání vlasů

Séra Kérastase Genesis a Genesis Homme jsou příkladem vlasové kúry, která může dlouhodobým používáním omezit vypadávání vlasů. Toto sérum proti vypadávání vlasů stimuluje pokožku hlavy a zdravý, silnější růst vlasů, takže vlasy jsou plnější a rostou déle. Jeho každodenní aplikace po dobu 6 týdnů snižuje vypadávání vlasů a řídnoucí vlasy vypadají opět plnější.

Sérum na pokožku hlavy

Pokud máte problémy s pokožkou hlavy, jako jsou lupy nebo mastná pokožka hlavy, může vám pomoci sérum Kérastase. Séra Symbiosis a Specifique se zaměřují na obnovu mikrobiomu vlasové pokožky. Když jsou tyto narušeny, způsobuje to problémy s pokožkou hlavy. Vložením správných složek do séra na pokožku hlavy Kérastase obnovuje pokožku hlavy pomocí každodenního režimu.

Sérum na pokožku hlavy Kérastase je dodáváno ve skleněné lahvičce s pipetou. Pipeta usnadňuje aplikaci séra na pokožku hlavy. Můžete jej tak snadno rozetřít na různá místa a nepoužívat příliš velké množství séra, takže dlouho vydrží.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.