doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Maska na vlasy Kerastase

Maska na vlasy Kerastase je intenzivní ošetření vlasů, které je speciálně navrženo tak, aby poskytovalo hloubkovou výživu a regeneraci. Kerastase nabízí rozsáhlou řadu masek na vlasy pro různé typy vlasů a problémy s vlasy, jako je suchost, poškození, nedostatek lesku a ztráta objemu. Používání masky na vlasy Kerastase pomáhá vlasy hydratovat, takže jsou zdravější a méně suché. Může také pomoci omezit zamotávání vlasů a kdo by to nechtěl? Prozkoumejte nabídku nyní a zamilujte si lahodnou masku na vlasy Kerastase!

Třídění

Na stránku
Kérastase
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Cena

Výhody masky na vlasy Kerastase

Používání masky na vlasy Kerastase může přispět ke zlepšení zdraví a vzhledu vlasů díky výživě a opravě zevnitř. Masky na vlasy totiž obsahují složky, které dodávají vlasům lesk, jako jsou oleje a výživné látky, nebo složky, které mohou opravit a obnovit poškozené vlasy, jako je keratin a proteiny. Maska na vlasy Kerastase je šetrná a vyživuje vlasy, aniž by je zatěžovala nebo vysušovala. Maska na vlasy Kerastase je účinný způsob, jak vlasům poskytnout hloubkovou výživu a opravu. Měla by se nanášet po umytí vlasů a před opláchnutím ji nechat několik minut působit.

Značka Kerastase

Kerastase je luxusní značka péče o vlasy, která nabízí vysoce kvalitní výrobky pro každý typ vlasů a vlasový problém. Značka byla založena v roce 1964 francouzskou společností L'Oreal a od té doby je přední značkou v oblasti péče o vlasy. Kerastase nabízí rozsáhlou řadu výrobků, včetně šamponů, kondicionérů, masek na vlasy, stylingových přípravků a kúr. Kerastase je přední značkou vlasové péče, která je známá svými vysoce kvalitními výrobky a technologiemi pro zlepšení zdraví a krásy vlasů. Objevte tedy skvělou kvalitu této značky na vlastní kůži hned teď!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.