doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Heat Protection

Kérastase Heat Protection je revoluční řada produktů speciálně navržených pro ochranu vlasů před poškozením způsobeným tepelnou úpravou, jako je fénování a tepelný styling. Produkty Kérastase Heat Protection jsou obohaceny o inovativní receptury a složky, které pomáhají chránit vlasy před ničivými účinky tepla a zároveň zlepšují jejich lesk a pevnost. I když produkty na ochranu před teplem nikdy zcela nezabrání poškození, produktové řady jako Kérastase Heat Protection mohou velmi pomoci! Objevte tedy výhody na vlastní kůži v Salontopperu právě teď!

Třídění

Na stránku
Kérastase
Hairtype
Problémy s vlasy
Cena

Zdravější vlasy s Kérastase Heat Protection

Ochrana vlasů před zdroji tepla, jako jsou fény, žehličky a kulmy, je důležitá, protože teplo vlasy poškozuje. Teplo vlasy vysušuje, poškozuje jejich pružnost a může dokonce vést k jejich lámání. Kromě toho vlasy ztrácejí svůj přirozený lesk a vitalitu. Používání produktů na ochranu před teplem, jako je například Kérastase Heat Protection, může toto poškození trochu zmírnit. Jednou z hlavních složek produktů Kérastase Heat Protection je termoochranný polymer, který vytváří bariéru mezi vlasy a zdroji tepla. Díky tomu jsou vlasy chráněny před poškozením teplem, takže vypadají zdravěji a déle vydrží.

Všechny typy vlasů

Výrobky řady Kérastase Heat Protection jsou k dispozici v různých variantách, včetně sprejů, krémů a olejů, takže existuje vhodná varianta pro každý typ vlasů a potřeby stylingu. Výrobky se navíc snadno používají a nezatěžují ani nemastí vlasy navíc. V nabídce filtru můžete snadno určit, pro jaký typ vlasů chcete výrobek z kolekce Kérastase Heat Protection použít. Tímto způsobem své vlasy ochráníte a budete odcházet opět zářiví!

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.