doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Specifique

Kérastase Specifique je řada profesionálních produktů pro péči o vlasy značky Kérastase, která je známá svými inovativními a účinnými řešeními péče o vlasy. Tato řada je speciálně navržena pro řešení problémů s vlasy, jako je vypadávání vlasů, mastná pokožka hlavy a lupy. Výrobky řady Kérastase Specifique jsou obohaceny o účinné látky a jsou testovány na účinnost a bezpečnost. Ať už hledáte řešení konkrétního problému s vlasy, nebo jen hledáte posilující péči, řada Kérastase Specifique nabízí řadu produktů, které uspokojí všechny vaše potřeby.


Péče o podrážděnou pokožku hlavy s Kérastase Specifique

Stížnosti, jako je bolestivá nebo citlivá pokožka hlavy, jsou bohužel běžné. To způsobuje velké nepohodlí a může být během dne velmi rušivé. Co je však příčinou citlivé pokožky hlavy? Jednou z hlavních příčin je používání příliš agresivních šamponů. Tyto přípravky mohou poškodit kyselý plášť pokožky hlavy (to je vrstva, která chrání pokožku), takže pokožka hlavy je náchylnější k vysušení, podráždění a dalším nepříjemnostem. Citlivá pokožka hlavy také často vzniká v důsledku léčby kožních problémů, jako je lupénka nebo dermatitida. To však nejsou jediné příčiny! Za příčiny citlivé vlasové pokožky se považují také faktory, jako jsou povětrnostní podmínky, stres, léky, potravinové alergie nebo hormonální změny. Řada Kérastase Specifique byla speciálně vyvinuta, aby vám s tím pomohla.

Specifické produkty

Řada Kérastase Specifique se skládá z několika produktů, které pomáhají při specifických vlasových potížích. Chcete například zklidnit podrážděnou a citlivou pokožku hlavy? Pak je řešením Kérastase Specifique Dermo Calm. Tento šampon jemně čistí a zklidňuje pokožku. Hledáte řešení vypadávání vlasů? Pak zvolte Kérastase Specifique Cure Aminexil. Tato vlasová kúra obsahuje Aminexil, který působí proti tvrdnutí kolagenu. Kolagen dusí vlasy a navíc kolagen stárne vlasové folikuly. Tato kúra obnovuje pružnost a kvalitu pokožky hlavy! Pečujte o sebe s pečujícími produkty z této řady.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.