doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Soleil

V létě je důležité chránit před sluncem nejen pokožku, ale i vlasy. Řada Kérastase Soleil na to reaguje různými produkty. Značka nabízí jak péči o vlasy po dni stráveném na slunci, tak i ochranu při opalování!

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena

Kérastase Soleil Péče o vlasy

Na jaře a v létě si zase přirozeně užíváte slunce! Dnes však víme, že opalování není jen zábava a že příliš mnoho UV záření škodí pokožce. Slunci není vystavena jen pokožka, ale také vlasy. UV záření a teplo mohou vlasy vysušovat, ale nejen to. V kombinaci s mořskou vodou nebo chlorem jsou vlasy ovlivněny ještě více. Proto péče o vlasy Kérastase Soleil pomáhá pečovat o vaše vlasy a chránit je na slunci, u moře i v bazénu!

Ochrana vlasů před slunečním zářením

Prevence je lepší než léčba a ochrana vlasů před sluncem je také lepší než jen následná péče. Kérastase Soleil proto nabízí dva ochranné produkty, které se používají před opalováním. Za prvé, je zde Soleil Creme UV Sublime leave-in, který hydratuje vlasy a chrání je před účinky slunečního záření po dobu 24 hodin. Soleil Huile Sirene je plážový sprej, který dodá vlasům strukturu, jako byste právě přišli z pláže, aniž by je vysušil! Kromě toho nabízí také ochranu proti UV záření!

Péče o vlasy po opalování

Kromě dobré ochrany je dobrým způsobem, jak si udržet vlasy krásné a zdravé, také péče o ně po opalování. Začněte mytí s jemným Bain Apres-Soleil. Šetrně, ale účinně odstraňuje z vlasů chlór, sůl a písek. Přidaná kokosová voda a vitamin E pomohou vašim vlasům k regeneraci a následně Soleil Masque Apres-Soleil. Tato maska s mléčným gelovým složením zajistí vlasům výživu a hydrataci. Díky své struktuře se snadno vstřebává do vlasů a nezatěžuje je. Poté je o vaše vlasy po dni stráveném na slunci, u bazénu nebo na pláži dobře postaráno. Nejlepší je samozřejmě chránit vlasy a pečovat o ně kombinací opalovacích přípravků Kérastase Soleil!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.