doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Kérastase

Každá vlasová rutina začíná samozřejmě dobrým čištěním a co je lepší než šampon Kérastase. Je více než jen dobrým čištěním a nabízí také dobrou péči o vlasy. Pro dobrý základ vaší pečující rutiny tedy používejte šampon Kérastase.

Třídění

Na stránku
Kérastase
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Problémy s vlasy
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Šampon Kérastase

Pro luxusní péči o vlasy používejte šampon od Kérastase. Značka je nazývá Bain podle francouzského výrazu pro koupel. Nechte tedy své vlasy koupat v luxusu se šamponem od značky Kérastase. Značka se proslavila profesionálními vlasovými produkty, které nyní můžete používat i doma ve sprše. Kérastase má mnoho různých šamponů pro různé problémy s vlasy, které vám vysvětlíme níže.

Šampon Kérastase pro barvené vlasy

Pro barvené vlasy najdete v řadě Chroma Absolu různé šampony. Tato řada je nejen bezpečná pro barvené vlasy, ale obsahuje také složky, které zajišťují delší udržení barvy a krásný lesk. Tento šampon Kérastase pro barvené vlasy se dodává ve dvou variantách pro tenké a silné vlasy.

Šampon Kérastase pro blond vlasy

V řadě Blond Absolu najdete dva šampony Kérastase pro blond vlasy. Šampon Bain Lumière je vhodný pro každodenní použití. Pokud jsou vaše vlasy více poškozené, můžete použít šampon Cicaextreme, který o vaše blond vlasy pečuje během mytí.

Šampon Kérastase silver

Od značky Kérastase existuje jeden stříbrný šampon, a to Blond Absolu Bain Ultra-Violet. Obsahuje silné fialové pigmenty, které zbaví vaši barvu vlasů žlutých tónů a udrží ji chladnou. Nejlepší šampon Kérastase pro stříbrné blond vlasy.

Šampon Kérastase na lokny

Každý, kdo má kadeře, ví, že správná péče je pro vlasy velmi důležitá. Curl Manifesto obsahuje Kérastase Šampon na kudrny, který vlasy během mytí silně hydratuje.

Šampon Kérastase pro mastné vlasy

Pro boj s mastnými vlasy existuje několik šamponů od Kérastase. Najdete je v řadách Specfique a Symbiose a zaměřují se na péči o pokožku hlavy, aby zde byla obnovena přirozená rovnováha a snížena produkce kožního mazu.

Šampon Kérastase na suché vlasy

Chcete-li vyčistit suché vlasy, aniž byste je ještě více vysušili, potřebujete kvalitní šampon. Řada Nutritive značky Kérastase zahrnuje šampony pro suché vlasy, které pomáhají obnovit rovnováhu vlhkosti a udržet ji.

Koupit šampon Kérastase

Pokud jste připraveni na luxusní péči o své vlasy, začněte kvalitním šamponem. Na Salontotal.cz si můžete koupit svůj oblíbený šampon Kérastase. Máme také startovací sady Kérastase pro kompletní péči o vlasy. Pokud si šampon objednáte od neděle do pátku do 22:00 hodin večer, můžete ho mít doma už druhý den! Nabízíme také dopravu zdarma při objednávce od 35 €. Pro více informací o objednávání u společnosti Salontopper kontaktujte náš zákaznický servis.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.