doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Resistance

Trpíte poškozenými lámavými vlasy? Pak používejte produkty Kérastase Résistance a vaše vlasy budou znovu posíleny zevnitř. Hedvábné složení obsahuje aminokyseliny a ceramidy, které zlepšují pružnost vašich vlasů od kořínků ke konečkům. S různými produkty Kérastase Résistance můžete pečovat o své poškozené vlasy od kořínků až ke konečkům a opravit je!


Resistance Kérastase pro poškozené vlasy

Všechny řady Kérastase jsou zaměřeny na určitý typ vlasů nebo jejich problém. Resistance je odpovědí Kérastase na poškozené vlasy. Tato řada obsahuje produkty zaměřené na opravu poškozených vlasů a prevenci jejich dalšího poškození. Kérastase Resistance se skládá ze tří dílčích řad: Force Architecte, Extentioniste a Therapiste. Resistance Extentioniste. Force Architecte poskytuje základ pro zdravou obnovu. Pokud máte touhu nechat si narůst dlouhé vlasy, ale trpíte poškozením, pak potřebujete Resistance Extentioniste. Díky aminokyselinám a ceramidům jsou vaše vlasy odolnější vůči lámání a také se lesknou tím, že vytvářejí lesklý povrch. Řada je vhodná pro slabé typy vlasů.

Silně poškozené vlasy potřebují extra silnou opravu s Resistance Therapiste! Tyto výrobky obsahují extra pečující složky, které vlasy opravují a chrání a zároveň zabraňují jejich dalšímu poškození. S těmito 3 dílčími řadami tak můžete o své poškozené vlasy pečovat tím nejlepším možným způsobem!

Šampon Kérastase Resistance

Čistěte své vlasy například šamponem Kérastase Resistance Shampoo Bain Extentioniste, který udrží vaše kadeře svěží, silné a čisté. Šampon odstraňuje nečistoty, přebytečný olej z pokožky hlavy a další nečistoty. Chcete-li mít citlivé vlasy dlouhé, budete muset podpořit růst vlasů, dobře pečovat o vlasy v délkách a chránit je před lámáním a roztřepenými konečky. Tento šampon pomáhá čistit a stimulovat pokožku hlavy pro zdravý růst.

Kondicionér Kérastase Resistance

Poté čistým vlasům dopřejte kondicionér Kérastase Resistance Soin Premier Therapiste, který vytvoří vyživující vrstvu kolem vlasového stvolu. Hledáte další péči? Pak naneste masku Kérastase Resistance Masque Force Architecte do délek a konečků vlasů a nechte masku působit pět minut. Křehké vlasy budou minulostí!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.