doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Nutritive

Trpíte často suchými vlasy? A vysušují se vaše vlasy rychle, jakmile se o ně méně staráte nebo jakmile je natočíte či narovnáte? Pak si vyberte vyživující produkty z řady Kérastase Nutritive. Výrobky nabízejí vyživující péči zaměřenou na jádro vlasů. Používáním Kérastase Nutritive poskytnete svým vlasům péči a výživu. Vlasy se budou lépe rozčesávat a budou mnohem jemnější.


Kérastase pro suché vlasy

Častým problémem jsou přirozeně suché a lámavé vlasy. Střídání počasí, příliš mnoho úprav nebo nesprávné používání stylingových nástrojů může vlasy vysušit a poškodit. Nutritive je řešení značky Kérastase pro suché vlasy. Zajistí vašim křehkým, matným a suchým vlasům potřebnou výživu. Kérastase Nutritive nabízí širokou škálu skvělých produktů, které vlasy podporují různými způsoby. S řadou Kérastase Nutritive už nikdy nebudete mít suché vlasy.

Produkty Kérastase Nutritive

V nabídce je nejméně 11 produktů Kérastase Nutritive, což z ní činí jednu z nejkomplexnějších řad značky. Existují například různé šampony pro různé problémy se suchými vlasy a další péče je určena podle typu vlasů, například masky na vlasy pro husté a řídké vlasy.

Nutritive 8H Magic Night Serum

Jedním z našich oblíbených produktů je Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum. Aplikujte toto sérum před spaním a vaše vlasy budou přes noc skvěle vyživené, takže budou opět obnovené a zdravé. Sérum se svým účinkem i působením podobá nočnímu krému. Vaše vlasy budou hedvábně jemné i druhý den!

Ochrana při tepelném stylingu

Stránka Nutritive Nectar Themique poskytuje ochranu při tepelném stylingu. Pokud trpíte suchými vlasy, je tepelný styling stále citlivou záležitostí a může způsobit jejich další vysušení. S přípravkem Nutritive Nectar Thermique můžete stále tepelně upravovat suché vlasy s menším rizikem poškození. Kromě toho jsou vlasy díky krému jemnější a snadněji se upravují. A na závěr samozřejmě krásné lesklé vlasy!

Extrémně suché vlasy

Nutritive se již zaměřuje na suché vlasy, ale produkty Magistral se navíc zaměřují na extrémně suché vlasy. Tyto tři produkty jsou mimořádně bohaté na antioxidanty, a proto intenzivně vyživují. Produkty Magistral jsou k dispozici v podobě šamponu, masky a krému. Můžete je použít, když trpíte extrémně suchými vlasy a chcete jim dodat extra sílu. Aby vaše vlasy získaly zdravý vzhled.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.