doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kondicionér Kérastase

Základem dobré péče o vlasy je samozřejmě dobrý kondicionér. A kdo řekne péče o vlasy, přirozeně si vybaví dobrou značku, jako je kondicionér Kérastase. Tato značka se zaměřuje na luxusní péči o vlasy a nabízí mnoho řad pro různé typy vlasů. Tyto řady se zaměřují na péči, kterou váš typ vlasů potřebuje. Takže pro váš typ vlasů nebo vlasový problém se vždy najde vhodný kondicionér Kérastase!

Třídění

Na stránku
Kérastase
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Hairtype
Problémy s vlasy
Cena

Kondicionér Kérastase

Značka Kérastase je známá svými luxusními produkty pro péči o vlasy. Péče je pro tuto značku číslo jedna a stejně tak i kondicionér Kérastase. Pro kvalitní základní péči potřebujete šampon a kondicionér Kérastase. Kondicionér usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává jim větší lesk. Uzavírá totiž vlasové kutikuly, díky nimž jsou vlasy hladší.

Uzavřené kutikuly také zajišťují, že hydratace a výživa ve vlasech lépe zůstávají. Mytí proto vždy zakončete kondicionérem Kérastase! Takže i když po umytí vlasů šamponem použijete masku, stejně je nejlepší zakončit mytí kondicionérem. Aby byla tato dodatečná výživa ve vlasech řádně zajištěna.

Odolný kondicionér

U poškozených vlasů vám nejvíce prospěje kondicionér Resistance. Ty jsou zaměřeny na péči o poškozené vlasy a obsahují složky, jako je Pro-Keratin a Ceramid, které vlasy posilují a obnovují. Resistance má dvě varianty kondicionérů, jednu pro každý typ a variantu, která zajistí, že vaše vlasy porostou zdravé po dlouhou dobu: Resitance Fondant Extentioniste

Kondicionér Discipline

Kérastase Discipline conditioner se zaměřuje na afro vlasy a činí je poddajnějšími. Krémová textura tohoto kondicionéru vlasy obalí, takže jsou hladší a jemnější. Chrání je tak před krepatěním a usnadňuje jejich úpravu.

Kondicionér Genesis

Častým problémem je vypadávání vlasů v důsledku jejich lámání. Přípravek, který s tím pomáhá, je Kérastase Genesis Conditioner. Posiluje vlasy, takže se snižuje jejich lámavost a ztrácíte méně vlasů. Kromě toho tento kondicionér dodává vlasům větší objem a lesk, takže vypadají také plnější!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.