doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Genesis

Produktová řada Kérastase Genesis nabízí řešení pro každého muže a ženu se slabými vlasy náchylnými k vypadávání v důsledku lámání vlasů. Složení výrobků Kérastase Genesis pečuje o pokožku hlavy a posiluje ji, jemně zklidňuje, posiluje a zlepšuje stav vlasů od kořínků až po jejich délky. Složení je obohaceno o kombinaci kmenových buněk Edelweiss a kořene zázvoru, to posiluje vlasové vlákno pro intenzivní odolnost a snižuje vypadávání vlasů v důsledku lámavosti. Výsledek? Vlasy jsou posílené a mají plnější a zdravější vzhled. Objevte řadu Kérastase Genesis a užívejte si zdravé vlasy.


Kérastase Genesis pro všechny typy vlasů

Máte jemné a řídké vlasy nebo naopak husté a lámavé vlasy? S produktovou řadou Kérastase Genesis můžete přizpůsobit svůj vlasový rituál přesně svému typu vlasů. Základ řady tvoří dva šampony: Kérastase Genedesis Bain Hydra-Fortifiant pro jemné vlasy a Kérastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant pro silné vlasy. Dále můžete svým vlasům dopřát kondicionér a masku z řady Genesis. Chystáte se poté vlasy upravovat? Ani pak není třeba vlasy poškozovat. Přístroj Kérastase Genedesis Thermique crème chrání vaše vlasy před teplem až do 220 stupňů Celsia. Pokud vaše vlasy potřebují další péči, můžete použít sérum nebo vlasovou kúru, které vaše vlasy ještě více posílí. Po použití přípravků budou vaše vlasy opět zdravé.

Kérastase Genesis pro ženy

Vypadávání a ztráta vlasů může samozřejmě potkat i ženy. Proto společnost Kérastase navrhla speciální řadu výrobků pro ženy. Tyto výrobky se zaměřují na vypadávání vlasů u žen a bojují proti řídnutí vlasů. Produktovou řadu tvoří pět výrobků: šampon, kondicionér, sérum, stylingová hlína a sprej pro objem. Kromě péče o vlasy produkty pečují také o pokožku hlavy. Přibližně po 6 týdnech se můžete těšit z krásné kštice zdravých vlasů.

Objednejte si Kérastase Genesis na Salontopperu

Pokud vás výrobky Kérastase Genesis nadchly, můžete si je s mnoha výhodami zakoupit na Salontopper. Vaše objednávka vám bude doručena zdarma již od 35 €. Pokud si produkty objednáte v neděli až pátek do 22:00, bude vám objednávka doručena následující den. Mnozí jiní vás předběhli, protože nyní máme v hodnocení zákazníků známku 9,4.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.