doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase gel

Hledáte přípravek, který posílí vaše kadeře a dodá jim krásný lesk? Pak je pro vás Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour ideální volbou. Tento jedinečný gelový krém je speciálně navržen tak, aby definoval a upravoval vaše kadeře, takže vaše vlasy budou vždy vypadat co nejlépe.

Třídění

Na stránku
Kérastase
Featured
Cena

Čím je Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour výjimečný?

Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour je víc než jen další stylingový přípravek. Je to inovativní gelový krém, který zvýrazňuje tvar vašich kadeří a dodává jim extra hydrataci. Tajemství spočívá v přidaném manukovém medu, přírodní složce známé svými hydratačními vlastnostmi.

Ale to není všechno. Gelový krém má také gelovou texturu, která zajistí, že vaše kadeře budou lépe definované a zůstanou déle ve tvaru. Výsledek? Kudrny, které zůstávají pružné a mají intenzivní lesk až po dobu 24 hodin.

Jak gel Kérastase používat?

Použití Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour je velmi jednoduché. Gelový krém použijete jako závěrečnou úpravu v rámci péče o vlasy. Stačí vzít malé množství do dlaní, rozetřít jej po vlasech a upravit kadeře jako obvykle. Zaznamenáte okamžité oživení vlasů a vaše kadeře budou vypadat krásně.

Vyzkoušejte výhody gelu Kérastase

Jste připraveni posunout svou rutinní péči o vlasy na vyšší úroveň? Pak vyzkoušejte Kérastase Curl Manifesto Gelée Curl Contour a sami zjistěte, co tento jedinečný gelový krém dokáže s vašimi vlasy. Vaše kadeře vám poděkují!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.