doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Elixir Ultime

S proslulými produkty Kérastase Elixir Ultime se mnoho žen již léta ponořuje do pohodlí a luxusu. Několik bohatých olejů zajišťuje jiskřivý lesk v kombinaci s lahodnou svůdnou vůní. Zejména vlasový olej Kérastase Elixir Ultime je oblíbeným produktem mnoha lidí díky své lahodné dřevitě orientální vůni.


Elixir Ultime Kérastase

Produkty Kérastase Elixir Ultime byly vnímány především jako jemná řada, kterou můžete použít ke zkrášlení svých vlasů. Cílem Kérastase Elixir Ultime je tedy bojovat proti matným vlasům pomocí silných olejů, aniž by vlasy zatěžovaly. Tato směs olejů se nazývá Elixir Ultime Oleo complex a obsahuje olej z kamélie. Díky přídavku oleje z maruly je o vlasy pečováno i zevnitř. Jak? Vlasový folikul je lépe hydratován a chráněn, takže o vaše vlasy je lépe postaráno a budou zářit zevnitř. Textura výrobků je navíc lehčí než u jiných vlasových olejů, takže výrobky vaše vlasy nezatěžují!

Předcházejte matným vlasům s Kérastase Elixir Ultime

S různými produkty této řady můžete svým vlasům opět dodat lesk. Produkty Elixir Ultime se navzájem dobře doplňují a lze z nich vytvořit kompletní rutinu proti matným vlasům. Šampon, kondicionér a maska se k sobě dobře hodí. Díky tomu si pak vyberete olej, který vyhovuje vašemu typu vlasů. Všechny obsahují složky, díky nimž jsou vlasy hladší, zdravější a hlavně lesklejší! Přesto můžete Elixir Ultime dobře používat i v kombinaci s dalšími produkty Kérastase.

Kérastase Elixir Ultime Oil

Oblíbené v této řadě a možná i celé značce jsou vlasové oleje. Díky luxusnímu vzhledu a dobrému účinku jsou velmi oblíbené. Oleje obsahují hydratační a vyživující složky, které navracejí matným vlasům lesk a dobrý účinek.

Elixir Ultime L'Huile Originale

Pro mnohé je Elixir Ultime L’Huile Originale nezbytnou součástí koupelny. Tento vlasový olej obsahuje směs olejů, které dodávají vlasům zdravý lesk. Každý rok je na trh uveden také limited edition tohoto vlasového oleje s jedinečným vzhledem.

Elixir Ultime L'Huile Rose

Pro barvené vlasy doporučujeme Elixir Ultime L’Huile Rose. Tento vlasový olej je určen zejména pro matné barvené vlasy a zajistí, že barva vašich vlasů zůstane déle krásná, protože poskytuje dobrou ochranu před UV zářením. Na rozdíl od Originale má L'Huile Rose krásnou květinovou vůni!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.