doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Curl Manifesto

Nová řada Kérastase Curl Manifesto nabízí optimální péči a hydrataci pro kudrnaté vlasy. Kérastase Curl Manifesto nabízí širokou škálu produktů, které můžete kombinovat a vytvořit si tak dokonalou péči pro svůj typ kudrlin. Kérastase již více než 50 let nabízí řešení pro každý problém s vlasy. Kérastase tuto odbornost vybudovala pomocí produktů v kadeřnickém salonu pro dokonalou péči u kadeřníka. Abyste mohli v této péči pokračovat i doma, nabízí Kérastase širokou škálu produktů pro optimální péči o vlasy a styling pro každý typ vlasů. Objevte nyní sami lahodnou řadu Kérastase Curl Manifesto a nechte své kadeře znovu vyniknout!


Výhody zdravých kadeří s Kérastase Curl Manifesto

S Kérastase Curl Manifesto dopřejte svým kadeřím péči a pozornost, kterou potřebují a zaslouží si ji. Zdravé kadeře samozřejmě vypadají skvěle, ale nabízejí mnohem více výhod!

    • Zdraví: Správná péče o kadeře zajišťuje, že pokožka hlavy zůstává zdravá a vlasové folikuly nejsou poškozeny, což vede ke zdravějším vlasům.
    • Definice a textura: Dobře ošetřené kadeře jsou jemnější, výraznější a mají větší strukturu, takže vypadají přirozeněji a objemněji.
    • Minimalizace krepatění a uzlů: Údržba kudrlin: Péče o vlasy pomáhá minimalizovat krepatění a uzly, což výrazně usnadňuje jejich údržbu. Umyjte si vlasy pomocí Kérastase Curl Manifesto Bain Hydratation Douceur a zajistěte si nádherně hydratované vlasy!
    • Méně poškození: Správná péče může pomoci snížit poškození vlasů, což prodlužuje životnost kadeří. Používejte například Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition.
    • Lepší styl: Dobře ošetřené kadeře se snadněji upravují a déle si udržují tvar, takže vypadají lépe.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.