doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Chroma Absolu

Barvené vlasy potřebují náležitou péči, protože proces barvení ovlivňuje vaše vlasy. Správnou péčí můžete svým vlasům navrátit zdraví a udržet si novou barvu vlasů krásnou po delší dobu! Kérastase Chroma Absolu byla vyvinuta speciálně pro tento účel. Tato řada s různými produkty je zaměřena na péči o barvené vlasy. S Kérastase Chroma Absolu můžete svým barveným vlasům nabídnout kompletní péči!


Péče o barvené vlasy s Kérastase Chroma Absolu

Pro péči o barvené vlasy používejte Kérastase Chroma Absolu. Tato nová řada pro barvené vlasy je určena k posílení, výživě a hydrataci vlasů. Tři z pěti žen mají barvené vlasy a 85 % z nich se obává poškození způsobeného procesem barvení. S tím pomáhá Chroma Absolu, který se zaměřuje na péči hluboko do vlasového vlákna, takže vlasy jsou lépe chráněny a barva zůstává déle živá.

Produkty Kérastase Chroma Absolu

K dispozici je 7 produktů Kérastase Chroma Absolu pro kompletní péči o barvené vlasy. Všechny tyto produkty jsou obohaceny o trojici aminokyselin, kyselinu vinnou a kyselinu mléčnou. Spolu se silou rostliny Centella Asiatica poskytuje vlasům péči. S celou řadou produktů pro čištění, úpravu a specifickou péči o speciální typy vlasů si můžete vytvořit rutinní péči Chroma Absolu! Takto se budete z barvených vlasů těšit dlouho!

Šampon Chroma Absolu

Existují dva šampony Chroma Absolu, které mají na vlasy stejný účinek. Rozdíl je v typech vlasů, pro které jsou vhodné. Obojí poskytuje jemné čištění vlasů, které je základem zdravé péče o barvené vlasy. Pokud máte středně husté až husté vlasy, pak vám Chroma Absolu Bain Chroma Respect Riche bude stačit. Chroma Absolu Bain Chroma Respect má lehčí složení, takže jemné vlasy si zachovávají objem a nejsou zatížené.

Kerastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma

Nejoblíbenější je **ONBEKEND**. Tento kondicionér pro barvené vlasy má účinné složení, které doplňuje porézní vlasy a chrání vaši novou barvu vlasů! Díky přídavku aminokyselin a Centella Asiatica Chroma Absolu Fondant Cica Chroma zjemňuje a posiluje vaše vlasy!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.