doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kérastase Leave-in kondicionér

Ať už hledáte extra dávku výživy, nebo chcete svým vlasům dodat hebkost? Bezoplachový kondicionér Kérastase poskytne vašim vlasům potřebnou péči navíc. Můžete jej použít jako doplňkovou péči po mytí a úpravě vlasů nebo ve dnech bez mytí pro osvěžení vlasů. Bezoplachový kondicionér, jak již název napovídá, není třeba oplachovat. Díky tomu může výživa proniknout hluboko do vlasů a vaše vlasy tak mohou plně využít jeho vyživujících a často i ochranných vlastností.


Co dělá kondicionér Kérastase?

Bezoplachový kondicionér Kérastase podporuje vaši péči o vlasy po mytí nebo ve dnech, kdy se nemyjete. Bezoplachový kondicionér se vyrábí v mnoha variantách od krémového až po ve spreji a hlavně dělá vlasy opět jemnější a hladší. Můžete je tak lépe upravovat a také jim dodat zdravější vzhled. Výživa se může dlouho vsakovat, protože ji nevymýváte, a tak bezoplachové kondicionéry Kérastase poskytují hloubkovou výživu a často také ochranu. Vytváří totiž kolem vlasů ochrannou vrstvu, díky které je méně pravděpodobné, že se vysuší nebo poškodí.

Ochrana před teplem

Mnoho bezoplachových kondicionérů Kérastase má také tepelně ochranný účinek. Tyto tepelné ochrany často poznáte podle označení Thermique v názvu výrobku. Většinu z nich tedy použijete před fénováním nebo stylingem vlasů, aby tepelné nástroje vlasy nevysušily nebo nepoškodily.

Pro suché vlasy

Mnoho bezoplachových kondicionérů Kérastase se přirozeně zaměřuje na výživu vlasů, takže všechny pomohou o ně pečovat. Skutečného šampiona pro suché vlasy najdete v řadě Nutritive. Tato řada je speciálně zaměřena na suché porézní vlasy. Kérastase Nutritive Nectar Thermique je bezoplachový kondicionér pro suché vlasy a je vhodný pro středně silné až silné vlasy.

Pro kudrnaté vlasy

Speciálně pro kudrnaté vlasy je určen osvěžující bezoplachový kondicionér ve spreji Kérastase Curl Manifesto. Tento sprej dodává vlasům extra hydrataci a ochranu. Mezi jednotlivými mytími tak získáte vzpruhu a osvěžení, takže se vašim kadeřím vrátí krásný tvar!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.