doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

 

Kérastase

Kérastase je značkou profesionální péče o vlasy, kterou si kadeřníci i zákazníci oblíbili již v roce 1964. Její různé řady se zaměřují na konkrétní typy vlasů a problémy s vlasy, aby vám poskytly tu nejlepší péči. Tak se značka stala oblíbenou v kadeřnických salonech. Produkty Kérastase pro domácnost nabízejí také tu nejlepší péči, jakou si můžete přát. Co víc si můžete přát? Na Salontotal si můžete zakoupit kompletní řadu vlasových produktů Kérastase. Přečtěte si více >>

Třídění

Na stránku
Kérastase
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Hairtype
Featured
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Funkce Kérastase

 • Celosvětově oblíbená značka
 • Rozsáhlý sortiment výrobků
 • Pro specifické problémy s vlasy
 • Linie pro každý typ vlasů

Funkce Kérastase

 • Celosvětově oblíbená značka
 • Rozsáhlý sortiment výrobků
 • Pro specifické problémy s vlasy
 • Linie pro každý typ vlasů

Péče o vlasy Kérastase

Pokud hledáte kvalitní a profesionální péči o vlasy, pak je Kérastase Paris tím pravým místem. Tato značka má více než 50 let zkušeností s vývojem profesionálních vlasových produktů a za tu dobu se stala známou po celém světě. Proto jsou tyto vlasové produkty oblíbené u mnoha kadeřníků a jejich domácí produkty najdete v mnoha koupelnách. Je to především proto, že značka vyvíjí řady pro konkrétní typy vlasů a vlasové problémy. Na své si tak přijde každý, od kudrnatých po rovné a od blond po barvené vlasy.

Produkty Kérastase

Značka přirozeně začala s profesionálními a technickými produkty, které lze používat v salonech. Poté se dále rozšířila o výrobky, které mohou spotřebitelé používat i doma. Společnost Kérastase vyvinula šampony, kondicionéry, masky na vlasy a další produkty péče, které patří k nejprodávanějším výrobkům Salontotal.

Kérastase Bestsellery

Specifique Bain Divalent: Tento šampon je speciálně zaměřen na péči o mastnou pokožku hlavy při mytí vlasů. Proto byl přidán vitamin B6, který potlačuje tvorbu kožního mazu.

Genesis Fondant Renforcateur: tento posilující kondicionér zvyšuje odolnost vlasů proti lámání a omezuje jejich vypadávání.

Curl Manifesto Refresh Absolu: Nechcete si mýt vlasy, ale vaše kadeře nebo kudrliny potřebují osvěžit, aby se vrátily do formy. S tímto sprejem můžete své kadeře dostat zpět do formy díky správné hydrataci.

Blond Absolu Bain Ultra-VioletStříbrný šampon Kérastase: blondýnky, které si chtějí zachovat chladný vzhled, se neobejdou bez tohoto stříbrného šamponu Kérastase. Jeho silné pigmenty zajišťují dobrou neutralizaci žlutých odstínů.

Balíčky Kérastase Advantage

Na Salontotal máme různé sady a balíčky výhod Kérastase, které si u nás můžete výhodně zakoupit. K dispozici jsou například balíčky výhod pro kompletní postupy Genesis a Curl Manifesto, takže máte vše hned po ruce. Nabízíme také zvýhodněné balíčky 2x 500 ml šamponu. Můžete tak získat 1 litr šamponu Kérastase za skvělou cenu.

Často kladené otázky

Neobsahuje Kérastase sulfáty?

Ne všechny výrobky této značky jsou bez sulfátů, existuje několik šamponů Kérastase bez sulfátů, včetně šamponů Kérastase Discipline Bain Fluidealiste Gentle 250ml a Kerastase Chroma Absolu Bain Chroma Respect 250ml. Ty jsou pro vlasy šetrnější než šampony, které sulfáty obsahují. Pokud máte citlivé vlasy, je rozumné vzít si jeden z těchto jemných šamponů.

Je Kérastase CG schválen?

Značka má několik produktů, které jsou vhodné pro metodu Curly Girl. Najdete je především v řadě Curl Manifesto. Jedná se o následující produkty:

Který Kérastase mi vyhovuje?

Druh vlasových přípravků, které potřebujete, přirozeně závisí na typu vašich vlasů a na vašich přáních. Kérastase má několik řad, které jsou vhodné pro každého, ale řeší specifické problémy, například Genesis na vypadávání vlasů, Specfique na pokožku hlavy a Resistance na poškozené vlasy. Existují také řady zaměřené na konkrétní typy vlasů, například Curl Manifesto pro kudrnaté vlasy, Blond Absolu pro blond vlasy a Chroma Absolu pro barvené vlasy.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.