doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Joico

Joico je kadeřnická značka známá svými vysoce kvalitními vlasovými produkty, jako je například šampon Joico. Značka má ve svém sortimentu několik šamponů, které jsou speciálně navrženy pro různé potřeby. Například šampon Joico Volumising poskytuje větší objem a šampon Joico Blonde life vám vrátí nádherné blond vlasy. Objevte řadu šamponů na Salontotal.cz a užívejte si svěžího pramínku vlasů.

 

Třídění

Na stránku
Hairtype
Featured
Složení
Typ dárku
Cena

Složení šamponu Joico

Šampon Joico je jedním z nejoblíbenějších produktů značky a používají ho kadeřníci po celém světě. Obsahuje složky speciálně určené k čištění a výživě vlasů. Díky tomu jsou vlasy zdravější, lesklejší a silnější. Šampony obsahují například proteiny, které vlasy vyživují.

Čištění vlasů

Jednou z výhod šamponu Joico je, že výrobek účinně čistí vlasy. Odstraňuje všechny nečistoty a nánosy, které se ve vlasech časem usazují. Vlasy tak vypadají zdravější a lesklejší. Šampon Joico je dostatečně jemný pro každodenní používání. Vaše vlasy a pokožka hlavy se tak nevysušují.

Posílení vlasů

Další důležitou výhodou šamponu je, že zlepšuje pružnost. Díky tomu jsou vaše vlasy silnější. Složení šamponu obsahuje proteiny, které pomáhají vlasy posilovat a chránit je před poškozením. To znamená, že se vaše vlasy méně lámou a jsou odolnější vůči stylingovým přípravkům, které můžete denně používat k jejich úpravě.

Hydratace vlasů

Šampon Joico intenzivně hydratuje vlasy a vyživuje je zevnitř. Obsahuje složky, jako je glycerin a panthenol. Tyto složky pomáhají vlasy hydratovat a udržovat v nich vlhkost. Vlasy tak zůstávají hebké a poddajné. Vlasy navíc vypadají zdravěji a mají větší lesk.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.