doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Gel Goldwell

Goldwell Gel je univerzální stylingový gel ideální pro úpravu krepatých vlasů. Umožňuje upravovat vlasy všemi směry a okamžitě vytváří profesionální vzhled. Nejmodernější složení obsahuje nové polymery a vitamin E, což vede k maximálnímu zpevnění a lesku. Gel Goldwell je k dostání v internetovém obchodě Salontopper, kde najdete všechny potřeby pro svůj kadeřnický salón!


Výhody gel Goldwell

  • Poskytuje mimořádně jemné vlasy s větší pevností bez pocitu tužení.
  • Snižuje krepatění vlasů a způsobuje, že krepatění zmizí během 1 dne.
  • Termoaktivující polymery podporují pevnost účesu, takže déle vydrží.
  • Vitamin E pomáhá předcházet poškození vlasů vnějšími vlivy.
  • Snižuje případnou suchost vlasů, díky čemuž jsou méně náchylné k lámání a udržuje je hydratované.
  • Vytváří dokonalou rovnováhu mezi ochranou a dobrou péčí o vlasy.

Použití gel na vlasy Goldwell

Gel na vlasy Goldwell funguje nejlépe, když se nanáší na vlhké vlasy. Gel nanášejte v malém množství a při úpravě vlasů jej rozdělte do celé délky vlasů. Pro další zpevnění vysušte vlasy po úpravě fénem. Chcete-li udržet vzhled i následující den, naneste v malém množství další gel Goldwell a jemně jej pročešte. Dávejte pozor, abyste nepoužili příliš velké množství produktu, protože to může mít za následek mastný lesk.

Gel Goldwell na slunci

Goldwell Lagoom Jam XXL je produkt určený pro vysokou fixaci a extra objem. Tento gel Goldwell obsahuje matující složky, které posilují strukturu vlasů jako celek, takže vlasy vypadají silnější a zároveň zabraňují jejich třepení. Složení s uhlíkatými kyselinami také udržuje vlhkost, takže vlasy zůstávají plné a živé. S tímto dlouhotrvajícím složením můžete vytvářet lesklé účesy, které zůstanou krásné ještě dlouho po skončení vašeho stylingového dne!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.