doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Stříbrný šampon Fudge

Fudge je oblíbená značka, která nabízí vysoce kvalitní výrobky, a proto i Fudge silver šampon. Značka má široký sortiment špičkových výrobků a je dobře známá téměř všem kadeřníkům. Ať už hledáte šampon Fudge silver nebo výkonný stylingový přípravek; s výrobky této značky vytvoříte požadovaný výsledek. Objevte Fudge silver šampon na Salontotal.cz a pečujte o své vlasy tím nejlepším možným způsobem.

Třídění

Na stránku
Featured
Cena

Různé varianty šamponu Fudge silver

Šampon Fudge silver je nabízen v několika variantách. Ať už chcete své vlasy upravovat každý den, nebo chcete svým blonďatým kadeřím dopřát příležitostnou péči: šampon Fudge silver má pro vás vhodnou variantu.

Šampon Fudge Everyday Blonde Violet-Toning Shampoo

Fudge everyday clean blonde damage rewind violet-toning šampon vaše vlasy důkladně vyčistí. Šampon navíc obsahuje vysoké dávky fialového pigmentu. Ten podpoří barvu vašich blond vlasů. S tímto přípravkem si tak můžete být jisti, že žluté a teplé podtóny ve vašich vlasech zmizí.

Šampon Fudge Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo pro obnovu fialových vlasů

Šampon Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo čistí vaše vlasy a udržuje je zdravé. Péče o ně pomocí těchto přípravků navíc zajistí silné vlasy. Blond vlasy jsou osvěženy a navráceny do přirozeného stavu.

Fudge Clean Blonde Violet-Toning

Šampon Fudge Clean Blonde Violet-Toning je podle blondýnek na celém světě jedním z nejlepších stříbrných šamponů. Stříbrný šampon Fudge obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují žluté, teplé tóny ve vlasech. Šampon navíc vlasy jemně čistí a zanechává je opět zdravé a čisté.

Použití šamponu

Stříbrný šampon je speciálně navržen tak, aby redukoval nežádoucí žluté tóny v blond, šedivých nebo odbarvených vlasech. Obsahuje fialové pigmenty, které pomáhají osvěžit barvu vlasů a dodávají jim chladnější, stříbřitý lesk. Je důležité používat přípravek podle návodu, obvykle se doporučuje nechat jej několik minut působit a poté opláchnout. Je důležité dodržovat tyto pokyny, abyste se vyhnuli fialovému odlesku. Stříbrný šampon lze také střídat s běžným šamponem, abyste udrželi požadovanou barvu a tón.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.