doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Stříbrný šampon Fudge

Hledáte účinný stříbrný šampon, který dodá vašim vlasům nádherný, chladivý odstín? Pak vyzkoušejte stříbrný šampon od společnosti Fudge! Tento šampon je známý jako jeden z nejlépe fungujících stříbrných šamponů na světě a je ideální pro neutralizaci teplých a žlutých tónů ve vlasech. Stříbrné šampony jemně čistí vlasy a zanechávají je zdravé. Rozlučte se s nežádoucím žlutým leskem a přivítejte zářivé, chladivé vlasy.


Fudge Professional

Fudge je oblíbená značka, která nabízí vysoce kvalitní produkty. Značka má široký sortiment špičkových výrobků a je známá téměř všem kadeřníkům. Ať už hledáte stříbrný šampon Fudge nebo výkonný styler; s výrobky této značky vytvoříte požadovaný výsledek.

Fudge Professional: kvalita a všestrannost

V sortimentu značky Fudge najdete několik jemných stříbrných šamponů, které dokonale vyhoví vašim potřebám. Pro každého se tedy něco najde! Některé z oblíbených možností:

Šampon Fudge Clean Blonde Violet-Toning Shampoo

Tento šampon si oblíbily blondýnky po celém světě. Přípravek obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují žluté, teplé tóny ve vlasech. Po použití tohoto přípravku si všimnete, že vaše vlasy jsou čistší a silnější. Měděné tóny ve vlasech jsou minulostí!

Šampon Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo pro obnovu fialových vlasů

Tento šampon je vhodný pro blond vlasy, které potřebují vyčistit, osvěžit a posílit. Přípravek obnovuje původní stav vlasů.

Fudge Everyday Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo pro každodenní čištění blond vlasů.

Tento šampon důkladně čistí vlasy a obsahuje vysoké dávky fialového pigmentu. S tímto přípravkem si tak můžete být jisti, že žluté a teplé podtóny ve vlasech zmizí.

Na co ještě čekáte? Dopřejte svým vlasům péči, kterou si zaslouží, a vyberte si stříbrný šampon od značky Fudge! Budete ohromeni krásnými výsledky.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.