doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

CHI Aloe Vera

Kudrnaté a afro vlasy potřebují silnou péči a styling, aby byly krásné a dobře tvarované. Řada CHI Aloe Vera je na to zcela zaměřena. Bohaté produkty se směsí aloe vera a nektaru z agáve poskytují vlasům hloubkovou péči a hydrataci. Vaše vlasy tak získají základní potřeby, aby vypadaly zdravě a leskle. Složky CHI Aloe Vera zajišťují, že každá kadeř je definovaná a váš vzor kadeří krásně vynikne!

Třídění

Na stránku
Složení
Kategorie
Cena

Péče o vlasy a styling CHI Aloe Vera

Pro vaše kadeře jsou tu produkty CHI Aloe Vera pro péči o vlasy a styling. Tato řada od CHI obsahuje různé produkty pro péči i styling, abyste ze svých vlasů dostali to nejlepší. Nabídněte vlasům mimořádnou péči díky bohatým složením s aloe vera a nektarem z agáve. Zanechávají tak vlasy mimořádně hydratované, což je velmi důležité pro vlasy s kudrlinkami nebo velkým množstvím textury. Přípravky dodají vašim kadeřím lepší definici a stylingové přípravky se postarají o optimální úpravu vašich vlasů. Kromě toho produkty vytvářejí na vlasech ochrannou vrstvu, která pomáhá předcházet krepatění, zacuchávání a vysušování vlasů.

Šampon CHI Aloe Vera

Pro kudrnaté vlasy chcete jemný šampon, aby se ve vlasech udržely živiny a hydratace. Šampon CHI Aloe Vera jemně čistí vlasy, aby se lépe zachovala jejich přirozená rovnováha. Šampon stále poskytuje pocit čistoty a svěžesti a díky svým aktivním složkám okamžitě činí vlasy jemnějšími a poddajnějšími.

CHI Aloe Vera gel

Pro dokonalé tvarování vašich kadeří je tu CHI Aloe Vera gel. Tento gel s jemnou fixací vytvoří krásnou definici vašich kadeří. Zajišťuje hladký výsledek, který se nekrepatí ani necuchá. Gel zabraňuje ztvrdnutí vlasů, ale dodává jim lesklé pružné lokny!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.