doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Šampon Balmain

Šampon Balmain je skutečným základem pro dokonalou péči o vlasy. S přípravkem se postaráte o čištění vlasů a zároveň jim poskytnete tu nejlepší péči. Šampon Balmain je obohacen o oleje a proteiny pro péči o jakýkoli typ vlasů. Jedná se tedy o vysoce kvalitní vlasový přípravek. Objevte šampon Balmain na Salontotal.cz a pečujte o své vlasy těmi nejlepšími produkty.

Třídění

Na stránku
Cena

Používání šamponu Balmain

Šampon Balmain se snadno používá každý den. Nejprve si vlasy dobře navlhčete vodou. Naberte malé množství šamponu do dlaní. Množství závisí na délce a tloušťce vašich vlasů. Naneste šampon a jemně jej vmasírujte do pokožky hlavy. Ujistěte se, že masírujete všechny části vlasů. Nechte šampon chvíli působit, aby do něj mohly proniknout vyživující složky. Poté můžete oplachovat, dokud se přípravek z vlasů zcela neodstraní. V případě potřeby jej můžete znovu umýt, abyste se ujistili, že jsou vaše vlasy řádně vyčištěné. Po opláchnutí šamponu je nejlepší vlasy ošetřit kondicionérem.

Výhody šamponu Balmain

Šampon je obohacen o vyživující oleje, vitaminy a antioxidanty, které vašim vlasům poskytnou hloubkovou čistotu a zároveň zachovají jejich vlhkost a vitalitu. Vaše vlasy jsou po každém umytí hedvábně jemné a vypadají zdravě a leskle. Zabraňuje zamotávání vlasů a omezuje jejich krepatění. Zjistíte, že se vaše vlasy po použití šamponu Balmain snáze upravují a styling déle vydrží. Šampon Balmain má navíc nádhernou vůni.

 

Optimální výsledky

Při pravidelném používání šamponu Balmain budou vaše vlasy zdravé, lesklé a hebké. Nezapomeňte šampon střídat s dalšími produkty z řady Balmain, abyste svým vlasům poskytli tu nejlepší péči a dosáhli optimálních výsledků.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.