doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Rovnačka Babyliss

Úprava vlasů bez poškození: s narovnávačkou Babyliss to jde. Díky uživatelsky přívětivému potahu žehlička Babyliss snadno klouže po vlasech, aniž by je poškodila. Kromě toho je používání žehličky Babyliss nesmírně bezpečné, mimo jiné díky dlouhé šňůře a funkci automatického vypnutí. Objevte nabídku společnosti Salontopper a užívejte si upravené vlasy.


Vlastnosti žehličky na vlasy Babyliss

Žehličky na vlasy Babyliss jsou velmi oblíbené díky své profesionální kvalitě a snadnému používání. Klíčovou vlastností žehličky Babyliss je keramický povlak. Tento povlak zajišťuje, že se žehlička zahřívá rovnoměrně, takže na vlasech nezůstávají žádná tepelná místa, která by je mohla poškodit. Keramický povlak navíc zajišťuje, že žehlička po vlasech snadno klouže a dodává jim hladký a lesklý vzhled.

Vlastnosti žehličky na vlasy Babyliss

Žehlička na vlasy Babyliss se snadno používá mimo jiné díky regulaci teploty a funkci automatického vypnutí. Pomocí regulátoru teploty nastavíte teplotu. Při nastavování můžete zohlednit tloušťku a strukturu vašich vlasů. To může být v pořádku, pokud máte jemné nebo poškozené vlasy, protože snížení teploty zabrání jejich dalšímu poškození. Šikovným bezpečnostním prvkem je funkce automatického vypnutí. Zabraňuje tomu, aby se přístroj příliš zahřál, aniž by byl používán. Kromě toho mají výrobky Babyliss další praktické funkce, jako je extra dlouhá šňůra nebo digitální displej, který zobrazuje teplotu.

Proč žehlička na vlasy Babyliss?

Žehlička na vlasy Babyliss je spolehlivá a kvalitní žehlička, díky níž budou vaše vlasy hladké a lesklé. Velkou výhodou žehličky je, že ji lze použít pro všechny typy vlasů. Kromě toho ji můžete používat velmi snadno: zapojíte ji do zásuvky, nastavíte teplotu a po zahřátí přístroje začnete vlasy upravovat. Abyste zabránili poškození vlasů, můžete žehličku používat v kombinaci s lakem na vlasy chránícím před teplem. Kromě toho můžete žehličku Babyliss snadno čistit vlhkým hadříkem. Tím prodloužíte jeho životnost a odstraníte případné zbytky přípravků pro péči o vlasy.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.