doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zastřihovač Babyliss

Chcete zpevnit kontury vlasů nebo zastřihnout kotlety, knír a vousy? Pak použijte zastřihovač Babyliss. Existuje mnoho různých typů, které zastřihování vlasů usnadňují. Kupte si svůj oblíbený zastřihovač Babyliss na Salontotal.cz!


Zastřihovač Babyliss Pro

Zastřihovače Babyliss vám umožní dosáhnout těch nejelegantnějších výsledků. Chcete zastřihovač použít k dotažení kontur chloupků, nebo jej raději použijete k úpravě kníru či bradky? Zastřihovač lze použít k různým účelům, ale využijete ho hlavně k precizní práci. Chtěli byste přístroj na hrubší práci, například na zkracování dlouhých vousů? Pak doporučujeme zastřihovače.

Nejprodávanější zastřihovače Babyliss Pro

  • Zastřihovače nosu a uší: Neus en oor trimmer je naším nejprodávanějším přístrojem pro odstraňování chloupků v nose a uších. Snadno a rychle odstraní chloupky v nepříjemných místech.
  • Akumulátorový: Jedním z našich nejprodávanějších je tento Babyliss trimmer. Zastřihovač má stylový vzhled a je bezdrátový k použití.
  • Šňůrový: Chtěli byste zastřihovač se šňůrou? Pak je ETCHFX Trimmer to, co hledáte. Zastřihovač má kabel a dostanete k němu několik nástavců pro vytvoření těch nejlepších výsledků.

Produkty Babyliss Pro

Kromě široké nabídky zastřihovačů má tato značka také velký výběr fénů, žehliček na vlasy, kulm, zastřihovačů vlasů a různých kartáčů. Pokud hledáte kvalitní nástroje, Babyliss Pro je to pravé místo!

Často kladené otázky

Jak se udržuje zastřihovač Babyliss?

  • Krok 1: Odstraňte všechny vlasy zachycené mezi stříhacími noži.
  • Krok 2: Použijte olie voor trimmers, který naneste na čepele.
  • Krok 3: Ponechte olej působit. Protože je řídký, ale ne mastný, chloupky se mezi čepele nezasekávají. Čepele tak zůstanou déle ostré a vy se můžete déle těšit z nejlepších výsledků.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.