doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zastřihovače Babyliss Pro

S profesionálními zastřihovači vlasů si zajistíte elegantní účes. Samozřejmě chcete být stejně precizní jako váš holič nebo kadeřník. Proto si vyberte zastřihovač vlasů Babyliss Pro. Tyto profesionální nástroje vám zajistí, že budete mít vlasy super rovné!

Třídění

Na stránku
Cena

Zastřihovače vlasů Babyliss

Ať už si chcete vytvořit jakýkoli krátký účes, jsou pro vás často nepostradatelné nůžky na vlasy. Od úplného drdolu až po zastřihnutí nebo zastřižení. Chcete tedy profesionální přístup, pro který můžete dobře využít pár zastřihovačů Babyliss. Zastřihovač vlasů je vhodný pro nastavení hrubých linií a další méně přesné práce. Pokud chcete přesnost a práci s linkami, použijte zastřihovač.

Další volbou je, kde budete zastřihovače používat? Akumulátorové zastřihovače se totiž používají snadněji, ale baterie se může vybít. Pokud tedy máte vždy poblíž zásuvku a chcete mít možnost je použít, kdykoli se vám zachce, pak jsou vhodné akumulátorové zastřihovače. Pokud si je ale chcete brát všude s sebou, pak je lepší koupit si akumulátorové zastřihovače.

4 Zastřihovače pro umělce

Společnost Babyliss má samostatnou řadu pro tzv. kadeřníky a stylisty s názvem 4 Artists. V této řadě najdete také zastřihovače 4 Artists. Má výkonný motor, silné lithiové baterie a čepele z japonské oceli. S neméně než 6000 pohyby za minutu pro super elegantní výsledky.

Údržba

Abyste své zastřihovače udrželi ve špičkovém stavu, máte k dispozici několik přípravků na údržbu. Většina zastřihovačů se dodává s malým kartáčkem. S tímto kartáčkem můžete udržovat čepele bez uvolněných vlasů. Důležité je také pravidelně čistit a mazat čepele pomocí onderhoudsspray.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.