doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kulmy Babyliss

Rádi byste si vytvořili ty nejkrásnější lokny, ale nejste si jisti, která kulma Babyliss je pro vás a vaše vlasy nejvhodnější? Rádi vám pomůžeme! Kulmy jsou k dispozici v mnoha různých typech, takže si vždy vybere ten správný typ kulmy každý. Nakupujte kulmu Babyliss na Salontotal.cz!


Proč kulma Babyliss?

Babyliss znamená vysokou kvalitu. Nabízí širokou škálu různých profesionálních stylingových nástrojů, jako jsou fény, žehličky na vlasy, zastřihovače, horkovzdušné kartáče a další. Proto kulma Babyliss nemůže v tomto seznamu chybět. Kleště jsou vyvinuty v mnoha různých průměrech. Můžete si například vybrat od 10 mm do 38 mm. Máte krátké vlasy? Pak je vhodná kleště s menším průměrem, ale pokud máte středně dlouhé až dlouhé vlasy, je lepší zvolit větší průměr. Předem si zvolte, jaký typ loken chcete vytvořit, protože i to závisí na průměru. Proč kulma Babyliss? Protože používáte profesionální nástroje, které vám usnadní úpravu vlasů. Užijte si krásné lokny!

Vlastnosti kulmy Babyliss Pro

  • Profesionální kulma
  • Dlouhé šňůry
  • Otočné šňůry
  • Nastavitelná teplota
  • Dostupné v různých průměrech: od 10 mm do 38 mm
  • Většina kleští se po 60 minutách sama vypne

MiraCurl

Připadá vám obtížné natočit vlasy běžnou kulmou Babyliss? Pak by pro vás mohla být vhodná kulma MiraCurl! Kulmování vlasů nebylo nikdy jednodušší. Stránka MiraCurl MKII automaticky natočí vaše vlasy do přístroje a vyjede z nich krásná lokna. Abyste mohli tento šikovný nástroj používat, musí být vaše vlasy suché a rozdělené na malé pramínky. Přístroj MiraCurl můžete nastavit na 3 různé stupně, abyste zajistili správnou teplotu pro své vlasy. Vychutnejte si krásné lokny, které jste vytvořili během okamžiku.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.