doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

AVEDA Botanická regenerace

Trápí vás poškozené vlasy? Pak je pro vás řada AVEDA Botanical Repair záchranou. Opravuje vlasy zevnitř a posiluje je. Výsledkem jsou silné a zdravé vlasy. Díky jemné vůni a přírodním složkám, které produkty tvoří, je to čistý wellness zážitek ve vaší koupelně. AVEDA Botanical Repair vytváří nové vlasové vazby a také napravuje poškození vlasů. Díky inovativní botanické technologii okamžitě posiluje a opravuje vaše vlasy. Do přidaných rostlinných složek bylo vloženo více než šest let výzkumu. Proto víte, že s AVEDA Botanical Repair si do své domácnosti přinášíte vysoce kvalitní produkty!

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Typ dárku
Kategorie
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Takto funguje oprava AVEDA Botanical Repair

Produkty AVEDA Botanical Repair opravují tři hlavní vrstvy vlasů pomocí síly rostlin. Využívají tři různé technologie:

Vnitřní vrstva

Rostlinné molekuly AVEDA Botanical Repair vytvářejí vlasové vazby (z kukuřice) v nejvnitřnější vrstvě vlasu, známé také jako kůra. Molekuly vytvářejí vlasové vazby, takže vlasy snadno kloužou po sobě, trochu jako složené ruce.

Vnější vrstva

Vyživující a zelená makro směs certifikovaných organických olejů (avokádo, sacha inchi a zelený čaj) pečuje o vnější vrstvu vlasu, nazývanou také kutikula. Tato směs AVEDA Botanical Repair zajišťuje, že vaše vlasy budou opět hladké a lesklé. Pokožka tak zůstává vyživená, pružná a rozčesaná. Navíc pomáhá předcházet budoucímu poškození.

Vnější vrstva vlasů

Komplex organických peelingů (z kukuřice a kokosového oleje) pečuje o vnější vrstvu vlasů, známou také jako ochranná vrstva. Napodobuje výhody vnější vlasové vrstvy tím, že jí poskytuje štít. Chrání vlasy před vlhkostí a vodou, takže zabraňuje poréznosti vlasů.

Výhody léčby AVEDA Damage Treatment

Největší výhodou produktů AVEDA Damage Treatment je, že tak opravuje vaše vlasy na třech úrovních. Kromě toho budujete své vlasy pomocí molekul na rostlinné bázi namísto syntetických složek. Produkty také neobsahují silikony, sulfáty a jsou veganské a cruelty-free. Produkty AVEDA Botanical Repair jsou vhodné pro každého, protože jsou vyvinuty a testovány na všech typech a texturách vlasů.

Výrobek v centru pozornosti

Vlajkovou lodí této řady AVEDA je jistě produkt AVEDA Botanical Repair Strengthening Overnight Serum. Proměňuje vlasy během spánku a vytváří nové vlasové vazby. Probuďte se se silnějšími a viditelně obnovenými vlasy! Lehké polštářové sérum vytváří na vlasech neviditelný závoj, který zabraňuje jejich poškození a tření. Zároveň obnovuje vaše vlasy po dobu 8 hodin. Během jediné noci redukuje roztřepené konečky o 84 %. Navíc má z 99 % přírodní původ a je 100% veganské a bez krutosti.

Způsobuje poškození vlasů

Není nic nepříjemnějšího než mít poškozené vlasy; vaše vlasy jsou nevýrazně suché a vypadají nezdravě. Existují čtyři příčiny, díky kterým můžete mít poškozené vlasy:

 • Fyzické poškození (např. kartáčováním, prodlužováním nebo stylingem).
 • Tepelné poškození (např. od žehličky na vlasy nebo kulmy).
 • Chemické poškození (např. barvením, odbarvováním nebo trvalou ondulací).
 • Poškození vlivem prostředí (např. poškození UV zářením, vlhkostí, velkým množstvím vápna).

S jemnými produkty péče o vlasy Botanical Repair AVEDA je toto minulostí a vy budete po jejich použití v mžiku zářit krásně zdravými a silnými vlasy!

Potřebují vaše vlasy opravu? Proveďte test!

Zajímá vás, zda je přípravek AVEDA Botanical Repair pro vás ten pravý? Pak si na následující otázky odpovězte "ano" nebo "ne":

 • Barvíte si vlasy nebo je máte chemicky ošetřené?
 • Lámou se vám vlasy nebo se snadno štěpí?
 • Jsou vaše konečky vlasů drsné, tenčí nebo světlejší?

Pokud na tyto otázky odpovídáte většinou "ano", pak vaše vlasy potřebují opravu. Pro další potvrzení můžete provést test pružnosti:

 • Uchopte jeden vlas z pokožky hlavy.
 • Vezměte vlas mezi obě ruce a pak jemně zatáhněte za konec.
 • Pokud se vlasy snadno lámou, potřebují opravu a řada AVEDA Damage Remedy Treatment je určitě určena právě vám.

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.