doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Kartáče a hřebeny

Hledáte jemný kartáč, který vyčeše uzly z vašich vlasů a dodá jim lesk? Na Salontopper najdete širokou nabídku nejlepších kartáčů a hřebenů pro každý typ vlasů. Kartáček a/nebo hřeben je nepostradatelnou součástí vaší koupelnové skříňky. Mimo jiné je používáte při rozčesávání a úpravě vlasů. Důležité je vybrat si kvalitní přípravek, který je šetrný k vlasům a poskytuje požadovaný výsledek. Kartáče a hřebeny se vyrábějí v různých velikostech a typech a pro různé výsledky.

Třídění

Na stránku
Featured
Problémy s vlasy
Složení
Typ dárku
Kategorie
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Cena
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně
Značka
 • zobrazit vše
 • zobrazit méně

Kartáč na vlasy

Kartáč vlasy pěkně uhladí, promasíruje pokožku hlavy a odstraní z nich nečistoty. Existují v mnoha různých typech, podle toho, co hledáte a jaký typ vlasů máte. Máte například často uzly ve vlasech? Pak zvolte plochou verzi, například lopatkový kartáč. Chcete mít vlasy plné objemu? Pak je ideální kulatý kartáč. Několik různých kartáčů na vlasy:

Lopatkový kartáč : lopatkový kartáč je velký a obdélníkový. Při kartáčování se pružně pohybuje a pečlivě klouže po vlasech. Kolíky jsou často vyrobeny z nylonu s kuličkou na vrcholu nebo jsou vyrobeny z přírodních vlasů. Díky peletám se přírodní oleje rychleji šíří a vaše vlasy jsou krásně hladké a lesklé. Vhodné především pro dlouhé vlasy.

Pneumatický kartáč: má často kulatý tvar a menší povrch než lopatkový kartáč. Štětiny jsou připevněny ke vzduchovému polštáři, a protože je pod polštářem vzduch, pokožka hlavy není při česání téměř namáhána. Tento kartáč stimuluje prokrvení pokožky hlavy a rozptyluje přirozené oleje ve vlasech. Vhodné pro jakoukoli délku vlasů.

Mezi oblíbené pneumatické kartáče patří kartáče od společnosti Mason Pearson. Ty stimulují krevní oběh a dodávají vlasům skvělý lesk.

Detangler: detangler je speciálně navržen pro bezbolestné rozčesávání vlasů. Vlasy rozčešete, aniž byste je poškodili nebo polámali. Kartáč a kolíčky jsou téměř vždy vyrobeny z plastu, takže se snadno dostanou i do hustých a nepoddajných vlasů. Vhodné pro jakoukoli délku vlasů.

Mezi oblíbené rozčesávače patří ty od společnosti Tangle Teezer. Tangle Teezers jsou známé tím, že chrání vlasy. Budete méně tahat za vlasy a bezbolestně rozčesávat zamotané vlasy a uzly!

Kulatý kartáč: často se používá k úpravě vlasů. Poznáte ji podle tvaru válce a používá se hlavně k vytváření vln, kudrlin nebo objemu vlasů. Speciální fénové kartáče často obsahují otvory, které umožňují průchod tepla kartáčem a rychlejší vysoušení vlasů. Čím větší štětec, tím větší objem! Vhodné pro jakoukoli délku vlasů.

Teasingový kartáč: je úzký, dlouhý a plochý. Používáte ji k úpravě vlasů. Tímto kartáčem rozčesáváte vlasy a během okamžiku vytvoříte velký objem.

Rozdíl je také v materiálu a typu vlasů kartáče. Přírodní vlasy (například z koní nebo divočáků) mají antistatický účinek a jsou k vlasům šetrné. Plastová verze je opět hygieničtější, protože se v ní obtížně usazují bakterie. Při výběru se proto pečlivě zaměřte na tvar, typ vlasů a materiál.

Hřebeny

Hřeben se skládá z mnoha zubů uspořádaných v jedné řadě. Máte je v mnoha různých provedeních pro různé výsledky. Zuby hřebenu jsou často vyrobeny z plastu nebo kovu. Některé různé hřebeny:

Hřeben: hřeben je při úpravě vlasů téměř nepostradatelný. Používá se především k česání, dělení a úpravě vlasů. Díky rukojeti tohoto hřebenu můžete vlasy rozdělit velmi přesně a snadno.

Stříhací hřeben: je velmi oblíbený a používaný mnoha spotřebiteli a kadeřníky. Hřeben má široké a jemné zuby a je všestranně použitelný. Mimo jiné jej můžete dobře použít k rozčesávání, rozčesávání a stříhání vlasů.

Hřeben na rozčesávání vlas ů: hřeben na rozčesávání vlasů má hrubé zuby, které umožňují snadné klouzání po vlasech. Rozčesávání a rozčesávání vlasů je s rozčesávacím hřebenem snadné a navíc se skvěle hodí na poškozené vlasy.

Jak vyčistit kartáč na vlasy?

Je důležité kartáč na vlasy jednou za čas vyčistit, aby byl čistý. To provedete následujícím způsobem:

 • Krok 1: odstraňte zbytky vlasů hřebenem.
 • Krok 2: Naplňte misku teplou vodou a přidejte jemný šampon nebo jedlou sodu.
 • Krok 3: namočte kartáč na několik hodin.
 • Krok 4: vydrhněte všechny zbývající nečistoty.
 • Krok 5: nechte štětec uschnout na ručníku a bude opět jako nový!

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.