doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Peeling na obličej

Jemný peeling na obličej podle vašeho výběru odstraní odumřelé kožní buňky během chvilky! Peeling odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých kožních buněk a zanechává pokožku hedvábně hladkou. Obličejový peeling se nevyrábí jen v jedné variantě, ale ve všech možných tvarech a velikostech pro různé části těla. K dispozici máte například tělový peeling a speciální peeling na obličej, který je jemnější a šetrnější. Na Salontotal.cz najdete skvělý produkt pro každý typ pleti. Objevte náš sortiment nyní!

Třídění

Na stránku
Featured
Huidtype
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

Peeling na obličej pro citlivou pleť

Pokud trpíte citlivou pokožkou, nemusí být peeling na obličej pro vás jako hudba pro uši. Naštěstí existuje chutný a bezpečný peeling na obličej pro každý typ pleti, aniž by měl velký dopad na vaši pokožku. Pro citlivou pokožku doporučujeme Oolaboo Super Foodies AO 05 All Over Gentle Scrub na Salontotal.cz. Jedná se o jemný peeling s jemnými granulemi, který spolu s vanilkovými lusky a makadamovými ořechy mimo jiné šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vaše pleť bude hedvábně hladká, zdravá a zářivá. Jak vidíte, na stránkách Salontotal.cz si opravdu každý najde to své.

Výhody peelingu na obličej

Pokud zařadíte peeling obličeje do své rutiny péče o pleť, získáte mnoho výhod! Například nejen odstraňuje odumřelé kožní buňky, ale také stimuluje obnovu buněk. Vaše pokožka bude příjemně jemná, pevná a hladká. A všechny tyto vlastnosti vám dodají krásný lesk. Peelingem na obličej můžete také zabránit vzniku skvrn, protože zastavíte ucpávání pórů. Kromě toho se do pokožky rychleji a lépe vstřebávají i další produkty. A poslední rada: před odjezdem na dovolenou do teplých krajin se dobře odlíčte. S vydrhnutou pokožkou získáte pěkné, rovnoměrné opálení!

Koupit obličejový peeling na Salontotal.cz

Vidíte také všechny tyto výhody peelingu obličeje? Pak si rychle objednejte ještě dnes na Salontotal.cz! Pokud si objednáte zboží za 35 € nebo více, je doprava zcela zdarma. S našimi produkty na obličej si můžete dopřát péči, aniž byste utratili celé jmění. Pokud si objednáte zboží do 22:00 od neděle do pátku, uděláme vše pro to, abychom vám ho doručili domů následující den. Máte nějaké dotazy týkající se produktu nebo jiných záležitostí? Obraťte se na náš zákaznický servis. K dispozici jsou od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 10:00 do 16:00. Rádi vám pomůžeme!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.