doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Zvýrazňovač

Rozjasňovač je lesklý make-up, který můžete velmi pěkně doplnit do večerního nebo i denního líčení. Dodejte tváři příjemný lesk použitím rozjasňovače. Zvýrazněte místa, která potřebují trochu více pozornosti, například koutky očí nebo lícní kosti. Doplňte svůj vzhled nejlepšími rozjasňovači. Nakupujte svůj oblíbený make-up na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
Značka

Nejlepší zvýrazňovač

Nejlepší zvýrazňovač je pro každého jiný. Dáváte přednost jedné barvě, nebo dáváte přednost paletě plné různých barev, které můžete dobře kombinovat? Výběr je široký, protože existuje několik druhů. Vyberte si rozjasňovač make-upu, který vám nejlépe vyhovuje. Věděli jste, že tento produkt můžete použít také jako oční stíny? Krásně se rozzáří, takže ho můžete použít i jako třpytivý oční stín.

Typy zvýrazňovačů

Rozjasňovače se dodávají v tekuté, pudrové a krémové formě. Která varianta je pro vaši pleť nejlepší? Rádi vám pomůžeme. Můžete ji snadno nanášet prstem, štětcem, kosmetickým mixérem nebo aplikátorem přiloženým k výrobku. Nechte přípravek krásně splynout s ostatním make-upem a užijte si krásný lesk.

  • Tekutý: tekutá varianta je vhodná pro osoby se suchou nebo normální pletí.
  • Krém: krémová varianta je vhodná pro osoby se suchou až normální pletí. Příkladem je Zao Shine-up Stick. Jedná se o zvýrazňovač v tyčince, a proto se velmi snadno používá.
  • Pudr: Pudrová varianta je velmi vhodná pro osoby s mastnou pletí. Používáte k tomu tekutou nebo krémovou variantu? Pleť se pak ještě více leskne a vypadá mastnější. Hledáte jemný výrobek ve formě prášku? Pak potřebujete stránku Zao Bamboe Shine-up powder.

Jak nanášíte rozjasňovač?

Rozjasňovač můžete použít na několika místech, abyste zvýraznili tvary obličeje. Můžete ji použít například na:

  • lícní kosti; nechte své lícní kosti promluvit samy za sebe tím, že je pěkně rozzáříte.
  • nosu; můžete jej použít na špičku nosu, ale také na nosní můstek. Váš nos se opticky zúží.
  • Obočí; naneste jej těsně pod obočí, na jeho tvrdou část.
  • Oční koutky; nechte své oči mluvit samy za sebe tím, že nanesete přípravek do koutků očí. Vaše oči se opticky zvětší.
  • horního rtu; naneste na dolíček nad horním rtem.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.