doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Rtěnka

Nechte své rty zazářit krásnou rtěnkou. Rtěnka rty opticky zvětšuje a dodává jim krásnou barvu. Volíte lesklý nebo matný povrch? Krásné a upravené rty doplní váš make-up. Nakupujte svůj oblíbený make-up na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Nejlepší rtěnka

Nejlepší rtěnka je pro každého jiná. K dispozici je například mnoho různých typů a barev. Vyberete si nude odstín, světlou barvu nebo jen velmi tmavou? Volíte matný nebo lesklý povrch? Výběr je bohatý. Dodejte svým rtům lesk a opticky je zvětšete pěknou barvou na rty a doplňte svůj make-up. Jaký je váš oblíbený make-up rtů?

Hledáte značku make-upu, která prodává také náplně do rtěnek? Pak můžeme doporučit ZAO Bamboe Cocoon Lippenstift a HAVU Cosmetics Lippenstift s HAVU Refill. Tyto výrobky mají pečující vlastnosti, obsahují přírodní složky a jsou bez krutosti.

Použití

  • Krok 1: Naneste rtěnku na střed spodního rtu.
  • Krok 2: Poté ji rozetřete od tohoto bodu k oběma koutkům úst.
  • Krok 3: Naneste make-up na střed horního rtu.
  • Krok 4: Rozetřete ji nejprve na jednu stranu a pak na druhou.
  • Krok 5: Dbejte na to, abyste konturu rtů pevně nastavili.
  • Krok 6: Nanesli jste příliš mnoho rtěnky? Stačí kousnout do kapesníku a přebytečný produkt zde zůstane.
  • Tip: Před nanesením rtěnky použijte konturovací tužku nebo tužku na rty. Tím zajistíte, že se vám make-up na rtech nebude roztékat.

Jaký je rozdíl mezi rtěnkou a leskem na rty?

Lesk na rty má obvykle méně barvy a je trochu lepkavý. Rty po aplikaci vypadají krásně a plně. Rtěnka má více barevných pigmentů, takže barva je na rtech viditelnější a déle vydrží. Zvolíte matný nebo lesklý povrch? Rtěnka se vyrábí v obou variantách. Rtěnku můžete krásně kombinovat s leskem na rty. Nejprve naneste na rty rtěnku a poté je zakončete leskem. Užijte si krásné a upravené rty.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.