doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Podkladový make up

Podkladový make-up je základem vašeho líčení. Díky němu váš make-up vydrží déle a je krásnější. Kdo by to nechtěl? Zjemňuje póry, zmatňuje mastnou pleť, takže se tolik neleskne, a pleť je rovnoměrnější. Nakupujte svůj oblíbený podkladový make up na Salontotal.cz!

Třídění

Na stránku
Složení
Kategorie
Cena
Značka

Nejlepší podkladová báze pod make-up

Nejlepší podkladová báze pod make-up je pro každou pleť jiná. Chtěli byste práškovou variantu, nebo tekutou? Podkladový make-up je většinou prakticky neviditelný, ale existují i lehce pigmentované varianty. Ty téměř okamžitě zakryjí vady pleti, jako jsou zarudnutí nebo rány. Podkladová báze pod make-up se proto přizpůsobuje vašemu typu pleti, a proto je těžké říci, jaká je nejlepší podkladová báze pod make-up. Tento produkt je pro vaše líčení nepostradatelný. Užijte si zdokonalené póry, zmatněnou a sjednocenou pleť po celý den. Doplňte svůj make-up dalšími produkty a můžete si být jisti, že váš make-up vydrží celý den, pokud použijete správnou bázi. Ty to chceš taky, že?

Existují také podkladové make-upy, které jsou prodloužením péče o pleť. Příkladem je ZAO Bamboe Primer. Obsahuje přírodní složky, je veganský a ekologický. Má také hydratační a pečující vlastnosti.

Různé typy podkladových nátěrů

  • Nadace
  • Oční stíny
  • Rty
  • Řasenka
  • Obočí

Jak používáte podkladový make-up?

Podkladový make-up používáte jako první krok svého líčení. Je důležité pleť předem vyčistit čisticím přípravkem na obličej, poté nanést sérum a na závěr použít denní krém. Nyní můžete začít nanášet podkladový make-up. Zjemňuje póry, zmatňuje mastnou pleť a sjednocuje pleť. Přípravek dobře rozetřete po pokožce. Nyní můžete začít nanášet podkladovou bázi a poté zbytek make-upu. Používáte již podkladovou bázi pod make-up na obličej nebo pod oční stíny či rty? Zažijte pohodlí dobře padnoucího make-upu po celý den!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.