doprava zdarma od 900 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Oční stíny

Věnujte svým očím pozornost, kterou si zaslouží. Nanesením očních stínů oči zazáří a dotvoří váš vzhled. Používáte oční stíny pro denní nebo večerní líčení? Nakupujte nejkrásnější produkty pro líčení na Salontotal.cz.

Třídění

Na stránku
Typ dárku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Nejlepší oční stíny

Používáte jednu barvu, nebo raději mícháte více barev očních stínů dohromady? Volíte přirozené barvy, nebo je v pořádku se odlišit? Nejlepší oční stíny jsou proto velmi osobní. Můžete ji nanést jemně, ale také ji můžete použít například jako kouřové oko. Krásné líčení očí rozzáří vaše oči a dotvoří váš vzhled. Vytvořte si ten nejkrásnější pohled na oči pomocí správných produktů. Chcete produkt krásně nanášet a barvy dobře míchat? Pak je důležité mít dobré štětce na make-up. Jste fanouškem výrazných barev očních stínů? Pak jsou paletky očních stínů od SUVA určeny právě pro vás! Paletky jsou velmi barevné a obsahují kvalitní pigmenty.

Nedrží vám líčení očí krásně? Pak vyzkoušejte primer. Tento postup použijete jako první krok. Zajišťuje, že oční stíny pěkně drží po celý den.

Nanášení očních stínů

Existuje několik způsobů líčení očí. Chcete použít jednu barvu nebo kombinovat více barev? Snadno ho nanesete pomocí správných štětců na make-up. Vyberte si z palety očních stínů ty nejlepší barvy, které chcete použít.

  • Krok 1: Naneste podkladový krém na oční víčka.
  • Krok 2: Použijte světlou (podkladovou) barvu na pohyblivé oční víčko až těsně pod obočí.
  • Krok 3: Tmavou barvu naneste od vnějšího koutku oka přibližně do středu oka.
  • Krok 4: Nenechte tuto barvu příliš vystupovat nad oblouk podloubí.
  • Krok 5: Smíchejte barvy dohromady, abyste dosáhli přirozeného přechodu.
  • Krok 6: Použijte tužku na oči a/nebo řasenku podle potřeby.
  • Tip: Čas od času experimentujte s aplikací očních stínů. Jednou zvolte tmavší barvu, naneste o něco více produktu nebo jej nastavte o něco výše. Tak zjistíte, co se vám líbí a co vám nejlépe vyhovuje. Nelíbí se vám to? Make-up snadno odstraníte pomocí odličovače očí.
  • Tip: Jako první krok líčení použijte make-up očí. Drobné chyby lze stále snadno opravit pomocí korektoru nebo podkladové báze.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.