doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Lesk na rty

Lesk na rty je základním produktem pro každodenní líčení. Dodá vašim rtům jemnou barvu s krásným leskem. Doplňte svůj vzhled krásným a pečujícím leskem na rty. Nanášejte samostatně nebo na rtěnku. Užijte si zářivé rty s oblíbeným leskem na rty. Nakupujte make-up na Salontotal.cz.


Jaký je nejlepší lesk na rty?

Nejlepší lesk na rty je pro každého jiný. Existuje mnoho různých barev a typů, proto je velmi osobní, který lesk na rty vám bude nejlépe vyhovovat. Vyberete si například červenou barvu, nude odstín nebo průhledný lesk? To vše je možné. Lesk na rtech obvykle nevydrží příliš dlouho. Vezměte si s sebou do kabelky svůj oblíbený produkt, abyste si mohli kdykoli během dne upravit rty. Můžete se tak těšit z krásně upravených rtů po celý den. Je pro vás důležité, aby vaše make-up produkty byly veganské a 100% přírodní? Pak doporučujeme ZAO gloss. Mají pečující vlastnosti a vaše rty vypadají plnější. Jaká je vaše oblíbená barva?

Nanášení lesku na rty

  • Krok 1: Přiložte aplikátor na střed spodního rtu.
  • Krok 2: Rozetřete ji na rty táhlými pohyby. Postupujte od středu k oběma koutkům úst.
  • Krok 3: Poté naneste lesk na horní ret.
  • Krok 4: Rozetřete ji také od středu ke koutkům úst.
  • Krok 5: Užijte si zářivé rty.
  • Tip: Lesk můžete nanést i na svou oblíbenou rtěnku.

Rozdíl mezi leskem na rty a rtěnkou

Lesk na rty a rtěnka jsou produkty pro líčení rtů. Lesk na rty často dodává jemnou barvu s příjemným leskem. Rty po aplikaci vypadají o něco plnější. Rtěnka vydává hodně barvy a vydrží déle. Existují rtěnky s matným povrchem, ale také s jemným leskem. Věděli jste, že tyto dva produkty můžete také krásně kombinovat? Nejprve naneste na rty rtěnku a poté lesk. Užijte si krásnou barvu s lesklým povrchem.

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.