doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Bronzer

Hledáte nádherný bronzer? Pak ji nakupujte na adrese Salontotal.cz. Dodá vám trochu té extra barvy/hřejivosti a vytvoří zářivý vzhled! Doplňte svůj make-up a získejte jemný, sluncem políbený vzhled s jedním z našich jemných bronzerů!


Bronzující prášek

Nejlepší bronzer najdete na Salontotal.cz a my bychom vám rádi poskytli několik dalších informací. Bronzer je vždy o několik odstínů tmavší než podkladová báze a/nebo pudr. Dávejte pozor; ne příliš tmavé! Dodá vám vzhled po návratu z dovolené plné slunce a vytvoří krásný opálený vzhled. Kde ji použít:

  • U linie vlasů
  • Most nosu
  • U tvých lícních kostí
  • U linie čelisti

Jak ji použít.

Bronzer se nanáší na kontury obličeje ve tvaru čísla 3.

  • Krok 1: Nejprve jej naneste na spánky.
  • Krok 2: Pak přejděte na tvář.
  • Krok 3: Poté s ním uchopte linii čelisti.
  • Tip: Pak ji dobře promíchejte.

Nejlepší bronzer

Před nákupem bronzeru je vhodné vědět, zda je váš tón pleti studený nebo teplý. Pokud máte například studený tón pleti, zvolte růžový/béžový podtón. U teplého tónu pleti zvolte oranžovohnědý podtón. Pokud si nejste jisti, který z nich vaší pleti vyhovuje, je vhodné jej nejprve vyzkoušet.

Jaký je rozdíl mezi bronzerem a tvářenkou?

Bronzery dodávají pleti hřejivý vzhled a propůjčují tváři sluneční polibek. Tvářenka se nanáší šikmo na kosti a dodává svěží vzhled. Takže s tvářenkou vytvoříte na tvářích ještě lepší ruměnec. U bronzeru i tvářenky je třeba pečlivě sledovat, které barvy odpovídají vašemu typu pleti.

Přirozený odstín s krásným leskem

V zimních měsících není nic nepříjemnějšího, když vaše opálená pokožka stále více bledne. Tento problém snadno vyřešíte použitím jemného bronzeru, který odpovídá vašemu typu pleti. Dodá vaší pleti trochu více barvy a často ji krásně rozzáří. Není to to, co všichni chtějí? Jemný bronzer je váš nový nejlepší přítel!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.