doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Blush

Pomocí tvářenky můžete vytvořit krásný růžový nádech na tvářích a kostech. Dodá vašemu obličeji svěží vzhled a hloubku a barvu. Na Salontopperu najdete různé typy a barvy, takže si určitě vyberete vhodný produkt!


Líčení tvářenky

Tvářenka nebo růž se používá k přidání určitých akcentů na tvář a často se dodává ve formě pudru nebo krému. Přípravek se nanáší hlavně na tváře a kosti a často se získává z červených nebo růžových pigmentů.

Forma červenání

Tvářenku najdete mimo jiné ve formě krému a pudru. Který z nich si vyberete, záleží na vašich preferencích! Záleží na tom, co chcete použít.

  • Pudrová tvářenka: v podstatě se skládá z mastku smíchaného s barvivem. Nanáší se štětcem.
  • Tvářenka v tyčince: zde je produkt obsažen v krému a umístěn v držáku, což usnadňuje jeho aplikaci. K aplikaci proto nepotřebujete štětec ani jiný aplikátor. Tyčinkou přejíždějte po tvářích, dokud se barva nerozpustí, a poté produkt prsty rozetřete do pleti. Tato varianta je také velmi praktická například pro nošení v tašce.

Správná barva tvářenky

Je důležité zvolit správný odstín tvářenky, aby doplnila váš obličej. Pokud má vaše pleť namodralý podtón, měla byste zvolit růžovou tvářenku. Má vaše pleť spíše nažloutlý nádech? Pak zvolte meruňkovou/broskvovou barvu. Barvy jako růžová a meruňková vytvářejí svěží vzhled!

Kam nanášet tvářenku?

Pro správnou aplikaci výrobku můžete postupovat podle několika kroků:

  • Krok 1: usmějte se na sebe do zrcadla.
  • Krok 2: naneste přípravek na zaoblenou část tváří (tzv. jablíčka).
  • Krok 3: poté naneste přípravek směrem k uším nebo spánkům (pro větší liftingový efekt). Umístění závisí také na tvaru obličeje a požadovaném efektu.

Nákup nejlepší tvářenky

Hledáte jemnou tvářenku? Pak je Salontopper to pravé místo pro vás! Na této stránce najdete tvářenky různých barev a tvarů. Dva oblíbené produkty jsou:

- ZAO Bamboe Blush 9g 327 (Coral Pink): Tento výrobek vám umožní dodat vaší pleti konečný vzhled a zdravý lesk. Tento pudr vám nejen dodá krásnou pleť, ale má také vyživující vlastnosti! Tento produkt je 100% přírodní, organický a veganský.

- ZAO Bamboe Blushstick 10g 841 (Rosewood): Dodejte svým tvářím krásnou jemnou barvu s tímto jemným produktem. Tento produkt se díky své krémové textuře snadno nanáší. Kromě toho, že dodává pleti krásnou barvu, má tato tyčinka také pečující vlastnosti. Tři základní složky jsou: organický ricinový olej, jojobový olej a karnaubský vosk. Tato tyčinka je vlastně produktem 2 v 1, protože ji můžete použít i na rty!

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.