doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Štětce na make-up a kosmetické mixéry

Dobré štětce na make-up a kosmetické mixéry jsou při nanášení make-upu nepostradatelné. Líčíte se každý den, ale nevíte, jaký nástroj použít? V naší nabídce máme nejrůznější praktické nástroje pro snadnější aplikaci make-upu.

Třídění

Na stránku
Kategorie
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka

Štětce na make-up

Existuje mnoho různých typů a velikostí štětců na make-up, ale jaké jsou nejlepší štětce na make-up? Existují kartáče se zvířecími štětinami, ale také se syntetickými štětinami. Stále více značek uvádí na trh štětce se syntetickými štětinami, například Beautyblender a Zao. Štětiny jsou měkké, štětce se pohodlně drží a můžete s nimi krásně nanášet produkty.

K dispozici jsou různé štětce na nanášení očních stínů, rtěnky, pudru na obočí, tvářenky, kompaktního pudru a podkladové báze. Každý štětec zajišťuje, že se produkt krásně a snadno nanáší. Stránka ZAO Bamboe Penseel je vhodná pro kompaktní pudr a The Player 3-Way Brow Brush je díky praktickému kartáčku a štětečku na zadní straně ideální pro nanášení make-upu obočí. Stránka Zao Bamboe Penseel Blush usnadňuje nanášení tvářenky na křivky lícních kostí. Pro každý produkt tak budete mít vlastní štětec, takže je nebudete muset mezitím čistit, abyste odstranili barvu a například třpytky a neroznesli si je po celém obličeji.

Velmi důležité je také čištění kvalitních štětců na make-up. Mezi štětinami se hromadí nečistoty, kožní maz a bakterie, které každý den používáte na svou pleť a do svých oblíbených produktů. Čistíte své kartáčky pravidelně?

Beautyblenders

Co přesně je kosmetický mixér? Kosmetický mixér je houbička na make-up ve tvaru vajíčka. Existuje mnoho různých barev, tvarů a velikostí. Můžete s ním snadno nanášet podkladový krém a korektor na pleť. Navlhčením houbičky se houbička mírně roztáhne, je měkčí a nevsákne do sebe přípravek. Přípravek se na pleť nanáší snadno, rychle a rovnoměrně pomocí tupých pohybů. Úzkou horní část houbičky lze použít k nanášení produktu kolem nosu a pod oči nebo do jejich blízkosti. Chcete si koupit kosmetický mixér v pěkné sadě nebo samostatně? Máme všechno.

Čištění kosmetického mixéru je velmi důležité. Denně ji dobře opláchněte vodou a pravidelně používejte web Liquid Blendercleanser k šetrnému, ale kvalitnímu čištění houby.

Jak používat kosmetický mixér

  • Krok 1: navlhčete kosmetický mixér tak, že jej jednoduše podržíte pod kohoutkem.
  • Krok 2: poté vodu dobře vymačkejte, abyste měli pocit, že je pouze vlhká.
  • Krok 3: vezměte požadovaný make-up a ponořte do něj kosmetický mixér.
  • Krok 4: naneste přípravek na obličej. Namísto tření houbičkou ji jemně naneste na obličej.
  • Krok 5: po použití houbičku dobře očistěte!
  • Krok 6: nechte houbu dobře vyschnout na vzduchu.
použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.