doprava zdarma od 955 kč objednáno před 22:00, odesláno dnes! hodnocení zákazníků 3.4/5

Dovolená 2022


Nejkouzelnější období roku je opět tady: Vánoce! Vánoce jsou ideální příležitostí, jak rozmazlovat své blízké, rodinu nebo přátele a překvapit je pěkným dárkem. Stále hledáte skvělé nápady na vánoční dárky? Na této stránce najdete ty nejúžasnější a nejoriginálnější dárky v oblasti vlasů a krásy!

Třídění

Na stránku
Hairtype
Kategorie
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Cena
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně
Značka
  • zobrazit vše
  • zobrazit méně

 

Vánoce 2022 v Salontotal

Sní váš blízký o pěkném adventním kalendáři, vaše matka už roky slyší o té jemné kulmě nebo vaše sestra nemůže přestat mluvit o té roztomilé dárkové sadě? Nyní je čas dát svým blízkým něco navíc a nakoupit pro ně pěkné dárky!

V Salontotalu najdete originální dárky na Vánoce 2022! Svátky jsou skvělým důvodem, proč si vybalit a hýčkat své blízké. Dopřejte sobě nebo někomu jinému letošní Vánoce a zakončete rok velmi slavnostně.

Nápady na vánoční dárky

Kupujete každý rok to samé a už vás nebaví dávat parfémy, ponožky nebo čokoládu? Pak jste na správném místě na Salontotal! Uvedli jsme pro vás seznam nejhezčích dárků, takže je stačí jen vybrat a darovat. Krásné produkty, které můžete darovat, jsou například sprchové houby Spongellé, jemné nástroje z limitované edice GHD nebo krásné luxusní sady Kérastase. Na této vánoční stránce najdete veškerou inspiraci, kterou potřebujete. Našli jste pěkný dárek, ale stále hledáte další tipy a inspiraci kolem Vánoc? Pak nás sledujte na Instagramu!

Nakupování ještě nikdy nebylo tak zábavné! Nakupujte vánoční dárky na Salontotal.

Hledání vhodného dárku

Je těžké vymyslet dárek pro někoho, kdo si nic nepřeje nebo už všechno má? Rádi vám pomůžeme na vaší cestě!

Vánoční dárek pro muže

Pro muže je vždy dobrou volbou jemné tělové mléko, pomáda nebo peeling. Chcete dát svému otci/bratrovi/příteli něco na vyzkoušení? Pak je zábavné darovat dárkovou sadu!

Vánoční dárek žena

Hledáte dárek pro svou matku, sestru nebo kamarádku? Pak je dárková sada s produkty pro péči o vlasy vždy dobrá! Pokud chcete darovat něco originálnějšího, můžete si například vybrat sadu jemného make-upu od all about the base nebo péči o obličej od Medik8. Tyto výrobky jsou vždy dobře hodnoceny, takže si můžete být jisti, že o Vánocích uvidíte spokojené tváře.

Veselé Vánoce a šťastné svátky!

 

použít

novinka v salontotal.cz

zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se k odběru našeho zpravodaje

Obdržíte jej jednou týdně a budete najednou informováni o nejnovějších produktech, slevových kódech a tipech a tricích. A to nejlepší? Sleva 65 Kč, pokud se zaregistrujete!

Zapomněli jste heslo?

Níže zadejte svou e-mailovou adresu. Poté vám zašleme nové heslo.